Photo by Prayitno / Thank you for (11 millions +) views
Elbise

2017 Kırmızı Elbise Modelleri

Elbiseler bir kadının gardırobunun en vazgeçilmez parçalarıdır. Elbise deyince bu elbisenin rengi bir de kırmızı ve tonlarıysa kadınlar için daha da vazgeçilmez hale gelecektir. Çünkü kırmızı şehvetin, cazibenin, çekiciliğin rengi olarak bilinir.

2017’de de kırmızı elbiseler çok gözde.Partilerde, günlük aktivitelerimizi yaparken, gündüz gezmelerine, işyerinde kırmızı elbiselere rastlayabiliyoruz.

Kırmızının birçok tonu farklı mekanlarda kullanılabiliyor. Şarap kırmızısı gibi canlı renkler partilerde, davetlerde göz dolduruyor. Bordo gibi koyu kırmızı elbiseler ise is yerlerinde, gündüz g ezmelerinde, akşam g ezmelerinde kadınları güçlü ve güzel gösteriyor. Kırmızı elbiselerde renk tonları haricinde müthiş desenler de bayanları bekliyor. Çiçekli,geometrik desenli, çizgili daha sayabileceğimiz bir çok desen de bu senenin trendi olmuş durumda.

Kırmızı Elbiselerle Nasıl Makyaj Yapılabilir?

Kırmızı elbiseler çok güzel makyajlarla kombinlenebilir. Bazen masum çizgiler taşıyan makyajlarla, Bazen de keskin ifadeye sahip makyajlarla tamamlanabilir kırmızı elbiseler tabi bu gittiğin ortama ve kullanma amacına göre değişir.

 

Kırmızı Elbiselerde Kesim Önemli Mi?

 

Kadınların hiçbir zaman vazgeçemeyeceği kırmızı elbise modelleri kesim olarak da çok farklı kullanılabilir. Kalem elbise, prenses elbise, balık elbise, kiloş etekli elbiseler gibi. Bu da kadının vücut tipine göre seçmesi gereken bir özelliktir. Kilolu kadınlar kırmızı giymeyecek diye bir şey yok. Fakat vücut tiplerine uyan bir kırmızı elbiseyle çok rahat edebileceklerdir. Vücut tipi normal olan kadınlarda her türlü kırmızı elbise giyebilirler.

red dress photo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir