Abiye Elbise

Milla Abiye Elbise Modelleri

           

Büyük beden giyen bayanların yaşadığı sorunlardan biri de istedikleri kıyafetleri bulamamaktadır. Özellikle özel günler için büyük beden giyen bayanlar zorluk yaşayabilmektedir. bayanlar için milla abiye elbise modelleri ile ilgili farklı sitelerden yardım alabilirsiniz.

Büyük beden giyen kapalı bayanlar şifon tarzı elbiselere yönelmelidir. Şifon vücuda yapışmadığından ve ince bir kumaş olduğundan sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Kilo problemi yaşayan pek çok kişi siyak kolaylığına kaçmaktadır. Elbette siyah bir bayanı daha zarif göstermektedir. Fakat siyah tonlarından hoşlanmayan bayanlar lacivert tonlarını da kullanabilirler. Eğer tercihlerinizi siyahtan yana kullanmak istiyorsanız özellikle elbisenin etek kısımlarını bu renklerde tercih edebilirsiniz. Elbiselerinin üstlerini parlak renklerde tercih edebilirsiniz. Örneğin yeşil ve mavi tonlarını siyah etekli elbiseler ile kombinleyebilirsiniz. Kapalı bayanlar için önemli olan aksesuarlardan biri de başörtüleridir. Eğer özel bir davete katılacaksanız şalınızın geceye uygun olması gerekmektedir. Koyu renklerde bir elbise giymeyi tercih eden bayanlar daha açık renklerde başörtüleri tercih edebilirler. Şallarınızı son dönemlerde de çok kullanılan küçük çiçek detayları ile süsleyebilir, farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Kilolu bayanlar abiye elbiseleri tercih ederken kilo sorunu olan yerleri gizleyecek elbiseleri tercih etmelidir. Özellikle göbek sorunu yaşıyorsanız üstü şifon detaylı, simetrik kesimli kolları daha bol kesim olan uçuş modelleri tercih edebilirsiniz. Üst modeli daha bol tercih eden kişiler elbisenin alt etek kısmını daha dar modellerde tercih etmelidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir